500E11PT15.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 500E11PT15.5
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 500MA 15.5KVAC
Fitxak: 500E11PT15.5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 257 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 257 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
500E11PT15.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 500E11PT15.5 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 500MA 15.5KVAC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 257 pcs Datuen fitxa 500E11PT15.5.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 15.5kV Tamaina / dimentsioa 1.563" Dia x 12.800" L (39.69mm x 325.12mm)
Series POWR-GARD® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Beste izenak 1/2E11PT15.5 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak Indicating Uneko balorazioa 500mA