5.0SMDJ24CAS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ24CAS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5.0SMDJ24CAS
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS 5KW 24V 5%BI DO-214AB TR13 R
Fitxak: 5.0SMDJ24CAS.pdf
  • Mezua
5.0SMDJ24CASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5.0SMDJ24CAS fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS 5KW 24V 5%BI DO-214AB TR13 R Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 116958 pcs Datuen fitxa 5.0SMDJ24CAS.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 38.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series 5.0SMDJ-S
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 128.5A