5.0SMDJ22AS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ22AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5.0SMDJ22AS
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS 5KW 22V 5%UNI DO-214AB TR13
Fitxak: 5.0SMDJ22AS.pdf
  • Mezua
5.0SMDJ22ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5.0SMDJ22AS fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS 5KW 22V 5%UNI DO-214AB TR13 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 159773 pcs Datuen fitxa 5.0SMDJ22AS.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 22V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 35.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 24.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ)
Series 5.0SMDJ-S Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 5000W (5kW) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 140.8A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5.0SMDJ22CAS
5.0SMDJ22CAS
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS 5KW 22V 5%BI DO-214AB TR13 R
Stockean: 142387 pcs
Deskarga: 5.0SMDJ22CAS.pdf
RFQ
5.0SMDJ22A-QH
5.0SMDJ22A-QH
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: DIO TVS VWM 22V 5KW UNIDIR SMC A
Stockean: 68241 pcs
Deskarga: 5.0SMDJ22A-QH.pdf
RFQ
5.0SMDJ22A M6G
5.0SMDJ22A M6G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
Deskarga: 5.0SMDJ22A M6G.pdf
5.0SMDJ22CA
5.0SMDJ22CA