5.0SMDJ16CAS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ16CAS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5.0SMDJ16CAS
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS 5KW 16V 5%BI DO-214AB TR13 R
Fitxak: 5.0SMDJ16CAS.pdf
  • Mezua
5.0SMDJ16CASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5.0SMDJ16CAS fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS 5KW 16V 5%BI DO-214AB TR13 R Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 145350 pcs Datuen fitxa 5.0SMDJ16CAS.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 16V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 26V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 17.8V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series 5.0SMDJ-S
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 192.3A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5.0SMDJ17A
5.0SMDJ17A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Stockean: 48999 pcs
Deskarga: 5.0SMDJ17A.pdf
RFQ
5.0SMDJ16CA-Q
5.0SMDJ16CA-Q
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: DIO TVS VWM 16V 5KW BIDIR SMC AE
Stockean: 114935 pcs
Deskarga: 5.0SMDJ16CA-Q.pdf
RFQ
5.0SMDJ16CA
5.0SMDJ16CA
deskribapena: TVS DIODE 16V 26V DO214AB