48026R2C5.5W
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 48026R2C5.5W
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 480A 5.5KVAC CYL
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 77 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 77 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
48026R2C5.5Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 48026R2C5.5W fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 480A 5.5KVAC CYL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 77 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - AC 5.5kV Tamaina / dimentsioa 15.875" L x 3.000" W x 6.380" H (403.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Series POWR-GARD® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylinder
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount, End Cap (Hookeye)
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 480A Class R
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 80kA Homologazioak -
eskaerak Motor Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Schurter
deskribapena: CONN JACK MONO 3.5MM R/A
Stockean: 27749 pcs
Deskarga: 4802.2230.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Schurter
deskribapena: CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Stockean: 11731 pcs
Deskarga: 4802.2300.pdf
RFQ
deskribapena: CONN PLUG MONO 6.35MM R/A 2COND
deskribapena: CONN PLUG MONO 6.35MM 2COND
deskribapena: CONN PLUG STEREO 6.35MM 3COND
4803
fabrikatzaileak: Inspired LED
deskribapena: MINI DISTRIBUTION BLOCK (4 IN/OU
48026R2C5.5
48026R2C5.5
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 480A 5.5KVAC
Stockean: 82 pcs
Deskarga: 48026R2C5.5.pdf