40E1CL15.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 40E1CL15.5
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 40A 15.5KVAC CYL
Fitxak: 40E1CL15.5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 113 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 113 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
40E1CL15.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 40E1CL15.5 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 40A 15.5KVAC CYL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 113 pcs Datuen fitxa 40E1CL15.5.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 15.5kV Tamaina / dimentsioa 18.100" L x 3.000" W x 4.310" H (459.74mm x 76.20mm x 109.47mm)
Series POWR-GARD® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 40A Class E