3KP85CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3KP85CA-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 85V 137V P600
Fitxak: 3KP85CA-B.pdf
  • Mezua
3KP85CA-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3KP85CA-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 85V 137V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2842 pcs Datuen fitxa 3KP85CA-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 85V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 137V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 94.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 3KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.9A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
3KP9.0A
3KP9.0A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 9V 15.4V P600
Stockean: 3011 pcs
Deskarga: 3KP9.0A.pdf
RFQ
3KP85A-B
3KP85A-B
deskribapena: TVS DIODE 85V 137V P600
Stockean: 5502 pcs
Deskarga: 3KP85A-B.pdf
RFQ
3KP9.0-B
3KP9.0-B
deskribapena: TVS DIODE 9V 16.17V P600
Deskarga: 3KP9.0-B.pdf
3KP85C-B
3KP85C-B
deskribapena: TVS DIODE 85V 143.85V P600
Deskarga: 3KP85C-B.pdf
3KP85C
3KP85C
Deskarga: 3KP85C.pdf
3KP85-B
3KP85-B
Deskarga: 3KP85-B.pdf
3KP85CA
3KP85CA
Deskarga: 3KP85CA.pdf
3KP9.0C
3KP9.0C
Deskarga: 3KP9.0C.pdf
3KP9.0
3KP9.0
Deskarga: 3KP9.0.pdf
3KP9.0C-B
3KP9.0C-B
Deskarga: 3KP9.0C-B.pdf
3KP85A
3KP85A