3KP58CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3KP58CA-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V P600
Fitxak: 3KP58CA-B.pdf
  • Mezua
3KP58CA-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3KP58CA-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 58V 93.6V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6476 pcs Datuen fitxa 3KP58CA-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 58V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 93.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 64.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 3KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 32.1A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 eskaerak General Purpose
Produktu erlazionatuak
3KP6.0A
3KP6.0A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 6V 10.3V P600
Stockean: 4080 pcs
Deskarga: 3KP6.0A.pdf
RFQ
3KP58CA
3KP58CA
deskribapena: TVS DIODE 58V 93.6V P600
Stockean: 5713 pcs
Deskarga: 3KP58CA.pdf
RFQ
3KP6.0
3KP6.0
deskribapena: TVS DIODE 6V 10.82V P600
Deskarga: 3KP6.0.pdf
3KP58A
3KP58A
Deskarga: 3KP58A.pdf
3KP58C
3KP58C
deskribapena: TVS DIODE 58V 98.28V P600
Deskarga: 3KP58C.pdf
3KP6.0C-B
3KP6.0C-B
Deskarga: 3KP6.0C-B.pdf
3KP58A-B
3KP58A-B
Deskarga: 3KP58A-B.pdf
3KP6.0-B
3KP6.0-B
Deskarga: 3KP6.0-B.pdf
3KP6.0C
3KP6.0C
Deskarga: 3KP6.0C.pdf
3KP6.0A-B
3KP6.0A-B
Deskarga: 3KP6.0A-B.pdf
3KP58C-B
3KP58C-B
Deskarga: 3KP58C-B.pdf
3KP58-B
3KP58-B