3KP45CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3KP45CA-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 45V 72.7V P600
Fitxak: 3KP45CA-B.pdf
  • Mezua
3KP45CA-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3KP45CA-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 45V 72.7V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5454 pcs Datuen fitxa 3KP45CA-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 45V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 72.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 50V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 3KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.3A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 eskaerak General Purpose
Produktu erlazionatuak
3KP48C
3KP48C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 48V 81.27V P600
Stockean: 5900 pcs
Deskarga: 3KP48C.pdf
RFQ
3KP48-B
3KP48-B
Stockean: 3818 pcs
Deskarga: 3KP48-B.pdf
RFQ
3KP45C
3KP45C
deskribapena: TVS DIODE 45V 76.34V P600
Deskarga: 3KP45C.pdf
3KP45A-B
3KP45A-B
deskribapena: TVS DIODE 45V 72.7V P600
Deskarga: 3KP45A-B.pdf
3KP48
3KP48
Deskarga: 3KP48.pdf
3KP48A-TP
3KP48A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 48V 77.4V R-6
Deskarga: 3KP48A-TP.pdf
3KP45A
3KP45A
Deskarga: 3KP45A.pdf
3KP48A
3KP48A
deskribapena: TVS DIODE 48V 77.4V P600
Deskarga: 3KP48A.pdf
3KP45CA
3KP45CA
Deskarga: 3KP45CA.pdf
3KP45-B
3KP45-B
Deskarga: 3KP45-B.pdf
3KP45C-B
3KP45C-B