3KP33CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3KP33CA-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 33V 53.3V P600
Fitxak: 3KP33CA-B.pdf
  • Mezua
3KP33CA-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3KP33CA-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 33V 53.3V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4671 pcs Datuen fitxa 3KP33CA-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 33V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 53.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 36.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 3KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56.3A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
3KP33A
3KP33A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 33V 53.3V P600
Stockean: 3979 pcs
Deskarga: 3KP33A.pdf
RFQ
3KP33C
3KP33C
deskribapena: TVS DIODE 33V 55.97V P600
Stockean: 5338 pcs
Deskarga: 3KP33C.pdf
RFQ
3KP33A-B
3KP33A-B
Deskarga: 3KP33A-B.pdf
3KP33A-TP
3KP33A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 33V 53.3V R-6
Deskarga: 3KP33A-TP.pdf
3KP33CA
3KP33CA
Deskarga: 3KP33CA.pdf
3KP36A-B
3KP36A-B
deskribapena: TVS DIODE 36V 58.1V P600
Deskarga: 3KP36A-B.pdf
3KP36
3KP36
deskribapena: TVS DIODE 36V 61.01V P600
Deskarga: 3KP36.pdf
3KP36A
3KP36A
Deskarga: 3KP36A.pdf
3KP36A-TP
3KP36A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Co
deskribapena: TVS DIODE 36VWM 58.1VC R6
Deskarga: 3KP36A-TP.pdf
3KP36-B
3KP36-B
Deskarga: 3KP36-B.pdf
3KP33C-B
3KP33C-B
Deskarga: 3KP33C-B.pdf
3KP36C
3KP36C