3KP220A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3KP220A-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 220V 371.1V P600
Fitxak: 3KP220A-B.pdf
  • Mezua
3KP220A-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3KP220A-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 220V 371.1V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2890 pcs Datuen fitxa 3KP220A-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 220V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 371.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 244V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 3KP Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.1A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
3KP22A-B
3KP22A-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 22V 35.5V P600
Stockean: 6055 pcs
Deskarga: 3KP22A-B.pdf
RFQ
3KP22
3KP22
deskribapena: TVS DIODE 22V 37.28V P600
Stockean: 4421 pcs
Deskarga: 3KP22.pdf
RFQ
3KP220CA-B
3KP220CA-B
deskribapena: TVS DIODE 220V 371.1V P600
Deskarga: 3KP220CA-B.pdf
3KP22-B
3KP22-B
Deskarga: 3KP22-B.pdf
3KP220A
3KP220A