3KP200A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3KP200A-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 200V 329.2V P600
Fitxak: 3KP200A-B.pdf
  • Mezua
3KP200A-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3KP200A-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 200V 329.2V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7055 pcs Datuen fitxa 3KP200A-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 200V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 329.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 222V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 3KP Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.1A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak General Purpose
Produktu erlazionatuak
3KP200C
3KP200C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 200V 345.66V P600
Stockean: 5719 pcs
Deskarga: 3KP200C.pdf
RFQ
3KP20
3KP20
deskribapena: TVS DIODE 20V 34.02V P600
Stockean: 4522 pcs
Deskarga: 3KP20.pdf
RFQ
3KP190CA-TP
3KP190CA-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 190V 310V R-6
Deskarga: 3KP190CA-TP.pdf
3KP200CA-B
3KP200CA-B
deskribapena: TVS DIODE 200V 329.2V P600
Deskarga: 3KP200CA-B.pdf
3KP200A
3KP200A
Deskarga: 3KP200A.pdf
3KP20A
3KP20A
deskribapena: TVS DIODE 20V 32.4V P600
Deskarga: 3KP20A.pdf
3KP200CA
3KP200CA
Deskarga: 3KP200CA.pdf
3KP200
3KP200
Deskarga: 3KP200.pdf
3KP20-B
3KP20-B