3KP120CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
3KP120CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3KP120CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 120V 193V P600
Fitxak: 3KP120CA.pdf
  • Mezua
3KP120CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3KP120CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 120V 193V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4291 pcs Datuen fitxa 3KP120CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 120V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 193V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 133V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 3KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.5A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
3KP120CA-B
3KP120CA-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 120V 193V P600
Stockean: 6570 pcs
Deskarga: 3KP120CA-B.pdf
RFQ
3KP12C-B
3KP12C-B
deskribapena: TVS DIODE 12V 20.9V P600
Stockean: 5188 pcs
Deskarga: 3KP12C-B.pdf
RFQ
3KP12A-B
3KP12A-B
deskribapena: TVS DIODE 12V 19.9V P600
Deskarga: 3KP12A-B.pdf
3KP12A
3KP12A