39018R2C5.5W
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 39018R2C5.5W
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 390A 5.5KVAC
Fitxak: 39018R2C5.5W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 99 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 99 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
39018R2C5.5Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 39018R2C5.5W fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 390A 5.5KVAC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 99 pcs Datuen fitxa 39018R2C5.5W.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 5.5kV Tamaina / dimentsioa 15.875" L x 3.000" W x 6.380" H (403.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Series POWR-GARD® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 390A Class R