30R900UMR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30R900UMR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30R900UMR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 30V 9A RADIAL
Fitxak: 30R900UMR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
30R900UMRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30R900UMR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 30V 9A RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 224714 pcs Datuen fitxa 30R900UMR.pdf
Tentsioa - Geh 30V Mota Polymeric
Bidaia ordua 20s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.950" L x 0.120" W (24.10mm x 3.00mm) Series POLY-FUSE®, 30R
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 20 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 5 mOhms
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 30R900UMR-ND
F5553TB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.402" (10.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.244" (31.60mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 9A Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 18A
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 9A
Homologazioak cURus, TUV
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
30R700UMR
30R700UMR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: PTC RESET FUSE 30V 7A RADIAL
Stockean: 229900 pcs
Deskarga: 30R700UMR.pdf
RFQ
30R700UF
30R700UF
Stockean: 137849 pcs
Deskarga: 30R700UF.pdf
RFQ
30RF-JMCS-G-1B-TF(N)(LF)(SN)
30RF-JMCS-G-1B-TF(N)(LF)(SN)
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN 30POS RCPT W/BOSSES
Deskarga: 30RF-JMCS-G-1B-TF(N)(LF)(SN).pdf
30R800UH
30R800UH
deskribapena: PTC RESET FUSE 30V 8A RADIAL
Deskarga: 30R800UH.pdf
30R500UMR
30R500UMR
deskribapena: PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL
Deskarga: 30R500UMR.pdf
30R500U
30R500U
Deskarga: 30R500U.pdf
30R900UH
30R900UH
deskribapena: PTC RESET FUSE 30V 9A RADIAL
Deskarga: 30R900UH.pdf
30R600UF
30R600UF
deskribapena: PTC RESET FUSE 30V 6A RADIAL
Deskarga: 30R600UF.pdf
30R500UF
30R500UF
Deskarga: 30R500UF.pdf
30RF-JMCS-G-1-TF(N)(LF)(SN)
30RF-JMCS-G-1-TF(N)(LF)(SN)
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN 30POS RCPT W/O BOSSES