30R400UMR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30R400UMR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30R400UMR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 30V 4A RADIAL
Fitxak: 30R400UMR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
30R400UMRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30R400UMR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 30V 4A RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 322837 pcs Datuen fitxa 30R400UMR.pdf
Tentsioa - Geh 30V Mota Polymeric
Bidaia ordua 12.7s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.551" L x 0.118" W (14.00mm x 3.00mm) Series POLY-FUSE®, 30R
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 50 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 10 mOhms