30KPA78A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA78A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30KPA78A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 78V 129V P600
Fitxak: 30KPA78A.pdf
  • Mezua
30KPA78Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30KPA78A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 78V 129V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6492 pcs Datuen fitxa 30KPA78A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 78V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 129V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 87.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 30KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 234.9A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
30KPA78A-B
30KPA78A-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 78V 129V P600
Stockean: 6443 pcs
Deskarga: 30KPA78A-B.pdf
RFQ
30KPA78AE3/TR13
30KPA78AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
Stockean: 5821 pcs
Deskarga: 30KPA78AE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA78C
30KPA78C
deskribapena: TVS DIODE 78V 135.45V P600
Deskarga: 30KPA78C.pdf
30KPA75CA-HRA
30KPA75CA-HRA
deskribapena: TVS DIODE 75V 119.4V P600
Deskarga: 30KPA75CA-HRA.pdf
30KPA78A-HRA
30KPA78A-HRA
Deskarga: 30KPA78A-HRA.pdf
30KPA75CE3/TR13
30KPA75CE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 75V P600
Deskarga: 30KPA75CE3/TR13.pdf
30KPA75CAE3/TR13
30KPA75CAE3/TR13
Deskarga: 30KPA75CAE3/TR13.pdf
30KPA78
30KPA78
Deskarga: 30KPA78.pdf
30KPA78C-B
30KPA78C-B
Deskarga: 30KPA78C-B.pdf
30KPA78-B
30KPA78-B
Deskarga: 30KPA78-B.pdf
30KPA78A-HR
30KPA78A-HR