30KPA71CA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
30KPA71CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30KPA71CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 71VWM 111.5VC AXIAL
Fitxak: 30KPA71CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
30KPA71CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30KPA71CA fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena TVS DIODE 71VWM 111.5VC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7577 pcs Datuen fitxa 30KPA71CA.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 79.3V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 71V Tentsioa - Tasa P600
Mota Zener Series 30KPA
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 30000W (30kW) Energia - Peak Pulse 271.7A
polarizazio P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 30KPA71CA deskribapena TVS DIODE 71VWM 111.5VC AXIAL
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 111.5V Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
30KPA71CA-B
30KPA71CA-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 71V 111.5V P600
Stockean: 4730 pcs
Deskarga: 30KPA71CA-B.pdf
RFQ
30KPA71CE3/TR13
30KPA71CE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 71V P600
Stockean: 5742 pcs
Deskarga: 30KPA71CE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA71CA-HRA
30KPA71CA-HRA
Deskarga: 30KPA71CA-HRA.pdf
30KPA71CAE3/TR13
30KPA71CAE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
Deskarga: 30KPA71CAE3/TR13.pdf
30KPA71E3/TR13
30KPA71E3/TR13
Deskarga: 30KPA71E3/TR13.pdf
30KPA71C
30KPA71C
deskribapena: TVS DIODE 71V 117.08V P600