30KPA70A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA70A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30KPA70A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 70V 109V P600
Fitxak: 30KPA70A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
30KPA70Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30KPA70A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 70V 109V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7366 pcs Datuen fitxa 30KPA70A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 70V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 109V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 78.2V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 30KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Beste izenak 30KPA70A-ND
30KPA70ATR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 278A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
30KPA70AE3/TR13
30KPA70AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 70V 109V P600
Stockean: 4750 pcs
Deskarga: 30KPA70AE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA70C
30KPA70C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 70V 114.45V P600
Stockean: 6579 pcs
Deskarga: 30KPA70C.pdf
RFQ
30KPA66CE3/TR13
30KPA66CE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 66V P600
Deskarga: 30KPA66CE3/TR13.pdf
30KPA70A-B
30KPA70A-B
Deskarga: 30KPA70A-B.pdf
30KPA70
30KPA70