30KPA66A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA66A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30KPA66A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 66V 107V P600
Fitxak: 30KPA66A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
30KPA66Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30KPA66A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 66V 107V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4311 pcs Datuen fitxa 30KPA66A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 66V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 107V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 73.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 30KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua P600, Axial Beste izenak 30KPA66ACT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 283.2A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
30KPA66
30KPA66
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 66V 112.35V P600
Stockean: 8072 pcs
Deskarga: 30KPA66.pdf
RFQ
30KPA66A-B
30KPA66A-B
deskribapena: TVS DIODE 66V 107V P600
Stockean: 6887 pcs
Deskarga: 30KPA66A-B.pdf
RFQ
30KPA64E3/TR13
30KPA64E3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 64V P600
Deskarga: 30KPA64E3/TR13.pdf
30KPA66AE3/TR13
30KPA66AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
Deskarga: 30KPA66AE3/TR13.pdf
30KPA66-B
30KPA66-B
Deskarga: 30KPA66-B.pdf
30KPA64CAE3/TR13
30KPA64CAE3/TR13
deskribapena: TVS DIODE 64V 104V P600
Deskarga: 30KPA64CAE3/TR13.pdf
30KPA66A-HRA
30KPA66A-HRA
Deskarga: 30KPA66A-HRA.pdf
30KPA66A-HR
30KPA66A-HR