30KPA54A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA54A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30KPA54A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 54V 91.4V P600
Fitxak: 30KPA54A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
30KPA54Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30KPA54A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 54V 91.4V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6368 pcs Datuen fitxa 30KPA54A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 54V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 91.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 60.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 30KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Beste izenak 30KPA54A-ND
30KPA54ATR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 331.5A Edukiera @ maiztasuna -