30KPA45-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA45-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30KPA45-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 45V 81.27V P600
Fitxak: 30KPA45-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
30KPA45-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30KPA45-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 45V 81.27V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6813 pcs Datuen fitxa 30KPA45-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 45V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 81.27V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 47.53V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 30KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 391.5A