30KPA43A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA43A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30KPA43A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 43V 73V P600
Fitxak: 30KPA43A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
30KPA43Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30KPA43A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 43V 73V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6978 pcs Datuen fitxa 30KPA43A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 43V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 73V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 48V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 30KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Beste izenak 30KPA43A-ND
30KPA43ATR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 415.1A Edukiera @ maiztasuna -