30KPA39A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA39A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30KPA39A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 39V 67.2V P600
Fitxak: 30KPA39A.pdf
  • Mezua
30KPA39Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30KPA39A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 39V 67.2V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7019 pcs Datuen fitxa 30KPA39A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 39V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 67.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 43.6V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 30KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 450.9A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
30KPA39CA-B
30KPA39CA-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS AXIAL LEAD HIGH POWER - BULK
Stockean: 5760 pcs
Deskarga: 30KPA39CA-B.pdf
RFQ
30KPA36CA-B
30KPA36CA-B
deskribapena: TVS DIODE 36V 61.8V P600
Stockean: 6082 pcs
Deskarga: 30KPA36CA-B.pdf
RFQ
30KPA39A-B
30KPA39A-B
Deskarga: 30KPA39A-B.pdf
30KPA36CA-HR
30KPA36CA-HR
Deskarga: 30KPA36CA-HR.pdf
30KPA39AE3/TR13
30KPA39AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 39V 67.2V P600