30KPA288A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA288A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30KPA288A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 288V 469.9V P600
Fitxak: 30KPA288A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
30KPA288Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30KPA288A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 288V 469.9V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7742 pcs Datuen fitxa 30KPA288A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 288V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 469.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 321.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 30KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.5A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
30KPA288
30KPA288
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 288V 493.4V P600