30KPA280-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA280-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30KPA280-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 280V 487.2V P600
Fitxak: 30KPA280-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
30KPA280-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30KPA280-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 280V 487.2V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6986 pcs Datuen fitxa 30KPA280-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 280V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 487.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 295.6V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 30KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 65.3A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
30KPA270E3/TR13
30KPA270E3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 270V P600
Stockean: 4804 pcs
Deskarga: 30KPA270E3/TR13.pdf
RFQ
30KPA280
30KPA280
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 280V 487.2V P600
Stockean: 6761 pcs
Deskarga: 30KPA280.pdf
RFQ
30KPA28
30KPA28
deskribapena: TVS DIODE 28V 52.5V P600