30KPA180A
30KPA180A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 180V 290.4V P600
Stockean: 4596 pcs
Deskarga: 30KPA180A.pdf
RFQ
30KPA180A-HRA
30KPA180A-HRA
Stockean: 4448 pcs
Deskarga: 30KPA180A-HRA.pdf
RFQ
30KPA180AE3/TR13
30KPA180AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
Deskarga: 30KPA180AE3/TR13.pdf
30KPA180A-HR
30KPA180A-HR
Deskarga: 30KPA180A-HR.pdf
30KPA170CA-HR
30KPA170CA-HR
deskribapena: TVS DIODE 170V 275V P600
Deskarga: 30KPA170CA-HR.pdf
30KPA180A-B
30KPA180A-B
Deskarga: 30KPA180A-B.pdf
30KPA170E3/TR13
30KPA170E3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 170V P600