30KPA132A
30KPA132A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 132V 213V P600
Stockean: 7348 pcs
Deskarga: 30KPA132A.pdf
RFQ
30KPA120E3/TR13
30KPA120E3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 120V P600
Stockean: 5830 pcs
Deskarga: 30KPA120E3/TR13.pdf
RFQ
30KPA120CAE3/TR13
30KPA120CAE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 120V 194.4V P600
Deskarga: 30KPA120CAE3/TR13.pdf
30KPA132A-B
30KPA132A-B
Deskarga: 30KPA132A-B.pdf
30KPA120CA-HR
30KPA120CA-HR
Deskarga: 30KPA120CA-HR.pdf
30KPA132AE3/TR13
30KPA132AE3/TR13
Deskarga: 30KPA132AE3/TR13.pdf
30KPA120CA-HRA
30KPA120CA-HRA
Deskarga: 30KPA120CA-HRA.pdf
30KPA132A-HRA
30KPA132A-HRA
Deskarga: 30KPA132A-HRA.pdf
30KPA132-B
30KPA132-B
deskribapena: TVS DIODE 132V 223.65V P600
Deskarga: 30KPA132-B.pdf
30KPA132A-HR
30KPA132A-HR
Deskarga: 30KPA132A-HR.pdf
30KPA120CE3/TR13
30KPA120CE3/TR13