300E2C8.25
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 300E2C8.25
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 300A 8.25KVAC
Fitxak: 300E2C8.25.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 103 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 103 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
300E2C8.25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 300E2C8.25 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 300A 8.25KVAC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 103 pcs Datuen fitxa 300E2C8.25.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 8.25kV Tamaina / dimentsioa 15.875" L x 3.000" W x 6.380" H (403.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Series POWR-GARD® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 300A Class E