2E11PT15.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2E11PT15.5
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 2A 15.5KVAC
Fitxak: 2E11PT15.5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 297 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 297 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
2E11PT15.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2E11PT15.5 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 2A 15.5KVAC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 297 pcs Datuen fitxa 2E11PT15.5.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 15.5kV Tamaina / dimentsioa 1.563" Dia x 12.800" L (39.69mm x 325.12mm)
Series POWR-GARD® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 2A Class E
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35kA Homologazioak -
eskaerak Transformer Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Schurter
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 6.3A 250VAC 5AG
Stockean: 4393 pcs
Deskarga: 7017.5290.pdf
RFQ
MV055F2DAS300E
MV055F2DAS300E
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE MEDIUM VOLTAGE FUSE 5.5KV
Stockean: 46 pcs
Deskarga:
RFQ
0RLS040.T
0RLS040.T
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 40A 600VAC
Stockean: 5589 pcs
Deskarga: 0RLS040.T.pdf
C10G20
C10G20
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 20A 500VAC 5AG