250S130VDR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
250S130VDR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 250S130VDR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD
Fitxak: 250S130VDR.pdf
  • Mezua
250S130VDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 250S130VDR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5114 pcs Datuen fitxa 250S130VDR.pdf
Tentsioa - Geh 60V (250V Int) Mota Polymeric
Bidaia ordua 2s Lodiera (Max) 0.126" (3.20mm)
Tamaina / dimentsioa 0.240" L x 0.272" W (6.10mm x 6.90mm) Series POLY-FUSE®, 250S
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 20 Ohms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 4 Ohms
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 130mA Ih Surface Mount 2-SMD
Oraina - Bidaia (It) 260mA Uneko - Geh 3A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 130mA Homologazioak cURus, TUV