250R145TZR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
250R145TZR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 250R145TZR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL
Fitxak: 250R145TZR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
250R145TZRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 250R145TZR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 200727 pcs Datuen fitxa 250R145TZR.pdf
Tentsioa - Geh 60V (250V Int) Mota Polymeric
Bidaia ordua 2.5s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.256" L x 0.181" W (6.50mm x 4.60mm) Series POLY-FUSE®, 250R
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 14 Ohms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 5.4 Ohms
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.201" (5.10mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 145mA Ih Through Hole Radial, Disc
Oraina - Bidaia (It) 290mA Uneko - Geh 3A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 145mA Homologazioak cURus, TUV