250R080U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
250R080U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 250R080U
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 60V 80MA RADIAL
Fitxak: 250R080U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
250R080Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 250R080U fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 60V 80MA RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 127265 pcs Datuen fitxa 250R080U.pdf
Tentsioa - Geh 60V (250V Int) Mota Polymeric
Bidaia ordua 4s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.181" T (5.80mm x 4.60mm) Series POLY-FUSE®, 250R
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 33 Ohms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 14 Ohms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 250R080U-ND
F1914
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.201" (5.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.390" (9.90mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 80mA Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 160mA
Uneko - Geh 3A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 80mA