24LT180U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
24LT180U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24LT180U
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 24V 1.8A STRAP
Fitxak: 24LT180U.pdf
  • Mezua
24LT180Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24LT180U fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 24V 1.8A STRAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6675 pcs Datuen fitxa 24LT180U.pdf
Tentsioa - Geh 24V Mota Polymeric
Bidaia ordua 2.9s Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.984" L x 0.199" W (25.00mm x 5.05mm) Series POLY-FUSE®, LT
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 120 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 40 mOhms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Strap Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota User Defined Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 1.8A Ih User Defined Strap
Oraina - Bidaia (It) 3.8A Uneko - Geh 100A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.8A Homologazioak cURus, TUV