23012R1B2.75
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 23012R1B2.75
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 230A 2.75KVAC CYL
Fitxak: 23012R1B2.75.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 105 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 105 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
23012R1B2.75ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 23012R1B2.75 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 230A 2.75KVAC CYL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 105 pcs Datuen fitxa 23012R1B2.75.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 2.75kV Tamaina / dimentsioa 13.000" L x 3.000" W x 4.600" H (330.20mm x 76.20mm x 116.84mm)
Series POWR-GARD® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 230A Class R