20LR550SU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20LR550SU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20LR550SU
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 20V 5.5A STRAP
Fitxak: 20LR550SU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
20LR550SUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20LR550SU fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 20V 5.5A STRAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 208335 pcs Datuen fitxa 20LR550SU.pdf
Tentsioa - Geh 20V Mota Polymeric
Bidaia ordua 5s Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm)
Tamaina / dimentsioa 1.417" L x 0.283" W (36.00mm x 7.20mm) Series POLY-FUSE®, LR
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 22 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 9 mOhms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Strap Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota User Defined Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 20V 5.5A Ih User Defined Strap
Oraina - Bidaia (It) 10.5A Uneko - Geh 100A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 5.5A Homologazioak cURus, TUV