20KPA68A
20KPA68A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 68V 110V P600
Stockean: 11045 pcs
Deskarga: 20KPA68A.pdf
RFQ
20KPA64CA-B
20KPA64CA-B
deskribapena: TVS DIODE 64V 104V P600
Stockean: 7374 pcs
Deskarga: 20KPA64CA-B.pdf
RFQ
20KPA68A-B
20KPA68A-B