20KPA60A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA60A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20KPA60A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 60V 97.6V P600
Fitxak: 20KPA60A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
20KPA60Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20KPA60A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 60V 97.6V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9216 pcs Datuen fitxa 20KPA60A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 60V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 97.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 67V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 20KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 20000W (20kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 207A