20KPA40-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA40-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20KPA40-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 40V 71.19V P600
Fitxak: 20KPA40-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
20KPA40-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20KPA40-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 40V 71.19V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8586 pcs Datuen fitxa 20KPA40-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 40V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 71.19V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 42.24V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 20KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 20000W (20kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 297.9A