20KPA36A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA36A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20KPA36A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 36V 61.5V P600
Fitxak: 20KPA36A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
20KPA36Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20KPA36A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 36V 61.5V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8336 pcs Datuen fitxa 20KPA36A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 36V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 61.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 40.2V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 20KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 20000W (20kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 328.5A