20KPA34A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA34A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20KPA34A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 34V 57.5V P600
Fitxak: 20KPA34A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
20KPA34Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20KPA34A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 34V 57.5V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11075 pcs Datuen fitxa 20KPA34A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 34V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 57.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 38V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 20KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 20000W (20kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 351.3A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
20KPA34CA
20KPA34CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 34V 57.5V P600
Stockean: 10004 pcs
Deskarga: 20KPA34CA.pdf
RFQ
20KPA32C
20KPA32C
deskribapena: TVS DIODE 32V 57.02V P600
Stockean: 10357 pcs
Deskarga: 20KPA32C.pdf
RFQ
20KPA34A-B
20KPA34A-B