20KPA30A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA30A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20KPA30A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 30V 51.5V P600
Fitxak: 20KPA30A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
20KPA30Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20KPA30A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 30V 51.5V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9221 pcs Datuen fitxa 20KPA30A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 30V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 51.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 33.51V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 20KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 20000W (20kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Beste izenak 20KPA30A-ND
20KPA30ATR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 392.2A Edukiera @ maiztasuna -