20KPA24A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA24A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20KPA24A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 41.2V P600
Fitxak: 20KPA24A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
20KPA24Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20KPA24A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 24V 41.2V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5052 pcs Datuen fitxa 20KPA24A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 41.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.81V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 20KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 20000W (20kW) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua P600, Axial Beste izenak 20KPA24ACT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 490.3A Edukiera @ maiztasuna -