20KPA20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
20KPA20A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20KPA20A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 20V 36.8V P600
Fitxak: 20KPA20A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
20KPA20Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20KPA20A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 20V 36.8V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10366 pcs Datuen fitxa 20KPA20A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 20V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 36.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 22.34V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 20KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 20000W (20kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 548.9A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
20KPA204CA-B
20KPA204CA-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 204V 329V P600
Stockean: 6074 pcs
Deskarga: 20KPA204CA-B.pdf
RFQ
20KPA20C-B
20KPA20C-B
deskribapena: TVS DIODE 20V 38.64V P600
Stockean: 8265 pcs
Deskarga: 20KPA20C-B.pdf
RFQ
20KPA20A-B
20KPA20A-B
deskribapena: TVS DIODE 20V 36.8V P600