201-100-SLD
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 201-100-SLD
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SEAL LEAK DETECTOR/ 110-120V/
Fitxak: 1.201-100-SLD.pdf2.201-100-SLD.pdf
RoHs egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
201-100-SLDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 201-100-SLD fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
Kopurua eskuragarri 1161 pcs Datuen fitxa 1.201-100-SLD.pdf2.201-100-SLD.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 240VAC
Mota Leak Detection Amaiera estiloa Plug In, 8 Pin (Octal)
Series - sentikortasuna 4.7kOhm ~ 100kOhm
Irteerako mota Relay Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Muntaketa mota - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free by exemption / RoHS Compliant Jariakinen mota -
Ezaugarriak LED Indicator Distantzia - Kontrolerako Sensorera (Max) -
Deskribapen zehatza Liquid Level Controller Leak Detection SPDT (1 Form C) 240VAC Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 10A @ 240VAC