1SMC43AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMC43AT3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1SMC43AT3G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 43V 69.4V SMC
Fitxak: 1.1SMC43AT3G.pdf2.1SMC43AT3G.pdf
  • Mezua
1SMC43AT3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1SMC43AT3G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 43V 69.4V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5680 pcs Datuen fitxa 1.1SMC43AT3G.pdf2.1SMC43AT3G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 43V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 69.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 47.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.6A