1SMC14AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMC14AT3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1SMC14AT3G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 14V 23.2V SMC
Fitxak: 1.1SMC14AT3G.pdf2.1SMC14AT3G.pdf
  • Mezua
1SMC14AT3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1SMC14AT3G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 14V 23.2V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5092 pcs Datuen fitxa 1.1SMC14AT3G.pdf2.1SMC14AT3G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 14V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 23.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 15.6V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.7A
Edukiera @ maiztasuna - Oinarriaren zati kopurua 1SMC
eskaerak General Purpose
Produktu erlazionatuak
1SMC150A TR13
1SMC150A TR13
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 150V 243V SMC
Stockean: 87885 pcs
Deskarga: 1SMC150A TR13.pdf
RFQ
1SMC13CA TR13
1SMC13CA TR13
deskribapena: TVS DIODE 13V 21.5V SMC
Stockean: 241222 pcs
Deskarga: 1SMC13CA TR13.pdf
RFQ
1SMC14A TR13
1SMC14A TR13
deskribapena: TVS DIODE 14V 23.2V SMC