1SMC12AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMC12AT3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1SMC12AT3G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V SMC
Fitxak: 1.1SMC12AT3G.pdf2.1SMC12AT3G.pdf
  • Mezua
1SMC12AT3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1SMC12AT3G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 12V 19.9V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6283 pcs Datuen fitxa 1.1SMC12AT3G.pdf2.1SMC12AT3G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 19.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 1SMC12AT3GOSTR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75.3A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua 1SMC eskaerak General Purpose
Produktu erlazionatuak
1SMC130A TR13
1SMC130A TR13
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 130V 209V SMC
Stockean: 79768 pcs
Deskarga: 1SMC130A TR13.pdf
RFQ
1SMC120A TR13
1SMC120A TR13
deskribapena: TVS DIODE 120V 193V SMC
Stockean: 267600 pcs
Deskarga: 1SMC120A TR13.pdf
RFQ
1SMC12AT3
1SMC12AT3
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 12V 19.9V SMC
Deskarga: 1SMC12AT3.pdf
1SMC13AT3G
1SMC13AT3G
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 13V 21.5V SMC
Deskarga: 1SMC13AT3G.pdf
1SMC12A TR13
1SMC12A TR13