1SMC10AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMC10AT3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1SMC10AT3G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 10V 17V SMC
Fitxak: 1.1SMC10AT3G.pdf2.1SMC10AT3G.pdf
  • Mezua
1SMC10AT3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1SMC10AT3G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 10V 17V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5870 pcs Datuen fitxa 1.1SMC10AT3G.pdf2.1SMC10AT3G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 10V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 17V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 11.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 88.2A
Edukiera @ maiztasuna - Oinarriaren zati kopurua 1SMC
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1SMC11CA TR13
1SMC11CA TR13
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 11V 18.2V SMC
Stockean: 202314 pcs
Deskarga: 1SMC11CA TR13.pdf
RFQ
1SMC10AT3
1SMC10AT3
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 10V 17V SMC