1812L125PRT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1812L125PRT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812L125PRT
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 1.25A 1812
Fitxak: 1812L125PRT.pdf
  • Mezua
1812L125PRTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812L125PRT fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 1.25A 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3779 pcs Datuen fitxa 1812L125PRT.pdf
Tentsioa - Geh - Mota Polymeric
Bidaia ordua 400ms Lodiera (Max) 0.049" (1.25mm)
Tamaina / dimentsioa 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Series POLY-FUSE®, 1812L
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 140 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 50 mOhms
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric), Concave Beste izenak F2159CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 1.25A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave Oraina - Bidaia (It) 2.5A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.25A